آراد برندینگ
خانه / پروژه دانشجویی طراحی لباس / انجام پروژه دانشجویی طراحی پارچه و لباس

انجام پروژه دانشجویی طراحی پارچه و لباس

از بین انبوه پروژه های دانشجویی که هر ساله ارائه می گردد می توان به پروژه های دانشجویی طراحی لباس با طراحی پارچه اشاره کرد که قالب عملکرد هر یک از انها متفاوت از یکدیگر بوده اند.
تمامی انواع پروژه های دانشجویی را می توان با مجموعه از انواع فعالیت های عملی دید که پیش رفته اند که برخی از این پروژه های دانشجویی با استفاده و کمک این تکنولوژی روز کامپیوتر عملی می شوند و دیگر پروژه ها را می توان به فکر و خلاقیت افراد نسبت داد که البته کار نهایی برای تکمیل سایر پروژه های دیگر نیاز به این تکنولوژی روز یعنی کامپیوتر وجود دارد.
برای نمونه می توان به پروژه های دانشجویی از طراحی لباس و یا پارچه اشاره کرد که این دسته از پروژه های دانشجویی مربوط به رشته ی خیاطی از شاخه های طراحی و دوخت به شمار می روند. با این وجود این شاخه ی هنری بستگی به خلاقیت هر فردی دارد که بتواند به خلق طراح های زیبا مدرن و جذاب متناسب با فرهنگ جامعه ی کشور پیش رفته باشد و در طراحی پارچه نیز عملکردی همانند نوع طراحی لباس را به همراه داشته باشد که البته می توان تفاوت ها را بین این دو دید.

تفاوت انجام پروژه ی طراحی لباس با پارچه

گفتیم که نوع انجام پروژه های دانشجویی طراحی پارچه با طراحی لباس تفاوت های را دارند و این تفاوت بین انجام هر یک از انواع این پروژه های دانشجویی را می توان به این ترتیب پیش برد و بیان کرد.

پروژه دانشجویی طراحی پارچه

نوع طراحی پارچه را می توان این طور دید که پارچه از جمله مواردی بوده است که مصرف ان در زندگی هر فردی وجود دارد و مورد استفاده واقع شده در بخش های مختلفی از خانه و یا سایر مراکز دیگر بوده است و از بین این طراحی پارچه ها می توان به مواردی اشاره کرد که عبارتنداز:

  • طراحی پارچه برای لباس
  • طراحی پارچه پرده
  • طراحی پارچه حوله
  • طراحی پارچه عروسک
  • طراحی پارچه زیرانداز

و … .

 پروژه دانشجویی طراحی پارچه

پروژه دانشجویی طراحی لباس

اما نوع پروژه طراحی لباس همانطور که در بخش قبل گفتیم این طراحی لباس به مانند طراحی پارچه نمی باشد و باید بر اساس اصول، قوانین و فرهنگ هر جامعه ای اقدام به طراحی و تولید ان نمود. به نوعی این طراحی لباس مشکل تر از طراحی پارچه به شمار می رود. در طراحی لباس باید در هر دوره از سال نوع لباس های طراحی شده را بر طبق مد روز پیش برد.

پروژه دانشجویی طراحی لباس

منبع: خدمات ترجمه و پایان نامه

مطلب پیشنهادی

دانشجویی طراحی لباس

سایت خرید پروژه دانشجویی طراحی لباس

ایا انجام نوع پروژه های دانشجویی طراحی لباس متفاوت بوده است؟ ایا انجام این پروژه …

پاسخی بگذارید